امروز جمعه, 02 اسفند 1398 - Fri 02 21 2020

منو

فعالیت جهادی

jahady

به گزارش معاونت پژوهش مدرسه، از آنجا که یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تقویت روحیه و فرهنگ جهادی در همه صحنه ها و عرصه ها و در لایه ها و سطوح گوناگون جامعه بوده است. روحیه جهادی روحیه‌ای مبتنی بر اراده معطوف به ایثار، فداکاری، عشق به سازندگی و پیشرفت است و با عنایت به فرموده رهبر معظم انقلاب مدّ ظلّه العالی «جهاد در صحنه های مختلف   وظیفه ماست و ضامن پیشرفت و پیروزی ماست».

و خوشبختانه طلاب و حوزویان با خلوص نیت و پرهیز از تکبر و سستی در این امر مقدس پیشگام و مؤثر بوده اند. لکن با توجه به موقعیت حساس نظام اسلامی و نیازمندی های جامعه کنونی، فعالیت جهادی طلاب بیش از پیش مورد مطالبه است. لذا این مدیریت بنا دارد با دعوت طلاب دغدغه مند و صاحب انگیزه و همکاری جهادی ایشان در معاونت پژوهش گامی کوچک در این حرکت عظیم بردارد.

بدین منظور، ضروری است طلاب متقاضی فعالیت جهادی در معاونت پژوهش فرم را تکمیل و حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 15 اسفند به این مدرسه ارسال کنند.

تاکید می شود همکاری طلاب صرفاً پژوهشی نبوده و متناسب با مهارت ها و توانمندی های طلاب ارجمند، از ایشان در امور اجرایی معاونت پژوهش نیز بهره مند خواهیم شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد