امروز یکشنبه, 01 خرداد 1401 - Sun 05 22 2022

منو

مراسم رونمایی از تقریظ رهبر معظم برکتاب حوض خون

hozekhon1

به گزارش مدیر محترم مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها در مراسم رونمایی از تقریظ حضرت آیت الله العظمی خامنه ای برکتاب (حوض خون) با سخنرانی سردار شیرازی رئیس دفتر فرماندهی کل قوا و حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشگری در شهر اندیمشک روز یکشنبه 22 اسفند برگزارشد.

همچنین مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها سرکارخانم دیانتی در این مراسم شرکت داشتند.

در بین مراسم سردار شیرازی، در جمع صمیمی بانوان فداکار و بی ادعای اندیمشکی که خالق این اثر بودند شرکت کرده و ضمن شنیدن صحبتها و درد و دلهایشان، از زحمات نویسنده این کتاب تشکر نمود و توصیه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در رابطه با حفظ ارزشهای دفاع مقدس را یادآورشدند.

در متن تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب حوض خون آمده است: «اولین احساس، پس از خواندن بخش‌هائی از این کتاب، احساس شرم از بی‌عملی در مقایسه با مجاهدت این مجاهدانِ خاموش و بی‌ریا و گمنام بود. آنچه در این کتاب آمده بخش ناشناخته و ناگفته‌ئی از ماجرای عظیم دفاع مقدس است. باید از بانوی پرکار و صبور و خوش‌سلیقه‌ئی که این کار پرزحمت را به ‌عهده گرفته و بخوبی ازعهده آن برآمده است و نیز از مؤسسه‌ی جبهه‌ی فرهنگی عمیقاً تشکر شود».

کتاب «حوض خون» روایتی از مجاهدت بانوان اندیمشکی از رخت‌شویی در دوران دفاع‌مقدس است که در ۵۰۴ صفحه، به قلم سرکار خانم فاطمه‌سادات میرعالی نوشته و توسط دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی چاپ شده است.

hozekhon2

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد