امروز جمعه, 28 دی 1397 - Fri 01 18 2019

منو

برگزاری دومین جلسه کانون خادمان رضوی

khademan

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه، دومین جلسه کانون خادمان رضوی (خادمیار خانواده رضوی) روز دوشنبه 11 دی ساعت 10 صبح با حضور مدیریت محترم و معاونت فرهنگی مدرسه و اعضای کانون تشکیل شد.

سرکار خانم صالحی (رابط کانون) وظایف و عملکرد کانون خادمان رضوی را بر اساس همایش رابطین که در شهر مقدس مشهد برگزار شده بود را  این چنین  بیان کرد که آستان قدس رضوی خادمان را از بین طلاب تشکیل داده تا گزینش این افراد دیگر به صورت موروثی نباشد.

در این همایش سه روزه، دوره های آموزشی در زمینه های مختلف (روانشناسی شخصیت، حرم شناسی و ... ) تشکیل شد.

وی در رابطه با نحوه پذیرش و گزینش خادمان (شرایط سنی، تأهل، اتمام سطح2 و.... ) توضیحاتی را ارائه داد و افزود، افرادی که فاقد شرایط فوق باشند نمی توانند جزء اعضای کانون باشند.

خانم صالحی در ادامه گفت:  تمام افرادی که خادم یار خانواده رضوی هستند در شهر و محل زندگی خود یک رابط محسوب شده و باید در زمینه های ( اعطای وام ازدواج، معرفی دختران و پسران واجد شرایط ازدواج، مشاوره جوانان و .... ) فعالیت نماید لذا همه این اقدامات در راستای زندگی به سبک رضوی می باشد.

رابط کانون خادمان رضوی فرم های آستان قدس را به اعضاء کانون تحویل داده و آنها نیز این فرم ها را تکمیل کردند.

سپس در پایان جلسه تصمیم بر آن شد که مقالاتی با موضوع امام رضا علیه السلام توسط اعضای کانون نوشته شود و در جلسه بعد مقالات ارائه شده و در نهایت به صورت یک رساله پایانی تدوین شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد