امروز یکشنبه, 11 آبان 1399 - Sun 11 01 2020

منو

مسابقه متن‌خوانی دفاع مقدس

defa a1

معاونت فرهنگی مدرسه، ضمن پاسداشت هفته دفاع مقدس که اکنون چهار دهه از آغاز جنگی می‌گذرد که با کینه ورزی دشمنان اسلام و ایران و انقلاب بر ما تحمیل شد . با رهبری و راهبری داهیانه و حکیمانه معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) به صفحه‌ای روشن در تاریخ ایران بزرگ اسلامی تبدیل شد. به فرموده امام خمینی(ره) ما هر روز در جنگ برکتی داشته‌ایم که در همه صحنه ها از آن بهره جسته‌ایم و شگفتا که این برکت در جنگ، بعد از آن نیز ادامه داشته و بسیاری را به نور و نگرش خود فراخوانده است.

در همین راستا اداره مطالعات سیاسی معاونت فرهنگی – تبلیغی، به منظور افزایش سطح آگاهی و بینش طلاب، «مسابقه متن‌خوانی دفاع مقدس» با محوریت پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به طلاب و روحانیون به عنوان «منشور روحانیت» و همچنین پیام «پذیرش قطعنامه598» را در دستور کار قرار داده است. عموم طلاب سطح دو، سه و چهار؛ اعم از حضوری و غیرحضوری، اساتید، مدیران، معاونان، مشاوران، دانش آموختگان و مبلغان می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

شروع مسابقه از 99/7/1 تا 99/9/1 خواهد بود و در تاریخ 99/10/1 نتایج اعلام می‌گردد.

به تعدادی از شرکت کنندگانی که 80 درصد امتیاز مسابقه را کسب کنند، به قید قرعه، هدایایی تقدیم می شود.

ثبت ­نام، دستورالعمل، آزمون و مطالب محتوایی پشتیبانی مسابقه، از طریق پایگاه مطالعات انقلاب اسلامی حوزه­ های علمیه خواهران به آدرس (http://negaresh57.whc.ir/) خواهد بود.

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد