امروز چهارشنبه, 09 بهمن 1398 - Wed 01 29 2020

منو

هفتمین فراخوان جذب نیرو در دستگاه های اجرایی کشور

amozash

معاونت فرهنگی مدرسه به اطلاع می رساند:

یکی از عرصه های مهم جهت تأثیرگذاری دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در فرهنگ جامعه، حضور آنها در مدارس تحت پوشش آموزش و پرورش به عنوان معلم است که زمینه تبلیغ مفاهیم دینی و تربیت کودکان و دختران جامعه با حضور مستمر طلاب در مدرسه ها فراهم می شود. لذا شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از راه ها، برای ورود خواهران دانش آموخته به این عرصه است. پیرو ثبت نام صورت گرفته برای دوره آمادگی آزمون استخدامی آموزش و پروش، برگزاری این دوره در سامانه آموزش مجازی http://eu.whc.ir   آغاز شده است

هفتمین فراخوان جذب فراگیر در دستگاه هاي اجرايي كشور از روز سه شنبه مورخ 7/2/ 1398 آغاز شده و تا روز 12 / 7 / 1398 ادامه دارد. زمان آزمون 30 /1398/8 می باشد. کلیه طلاب فارغ التحصیل سطح 2 3 و 4 می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

برخی از ارگانهایی که جذب نیرو دارند عبارتند از : آموزش و پرورش ، وزارت علوم ، وزارت جهاد كشاورزي، سازمان ثبت احوال كشور (اداره کل ثبت احوال سیستان و بلوچستان)، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، سازمان ملي بهره وري ايران، مركز آمار ايران، مركز آموزش مديريت دولتي، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري .

داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون به منظور جذب شدن در هر یک از دستگاه های اجرایی ذکر شده، می بایست پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد، درصورت دارا بودن شرایط نسبت به ثبت نام آزمون مذکور (به نشانی: www.sanjesh.org) اقدام نمایند.

مواد آزمون عمومی به شرح ذیل می باشد:

  1. فن آوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه)
  2. زبان و ادبیات فارسی
  3. معارف اسلامی
  4. اطلاعات سیاسی و اجتماعی و قانون اساسی
  5. هوش و توانمندی های ذهنی
  6. ریاضی و آمار مقدماتی
  7. زبان انگلیسی عمومی

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد