امروز جمعه, 03 خرداد 1398 - Fri 05 24 2019

منو

طرح تربیت مربی کودک با محوریت دین

kh saghian tarbiat morabi

 

با توجه به ضرورت فرزندپروری در اسلام و انقلاب اسلامی و تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت نسل خوب توسط مادران، صبح امروز همایشی با عنوان «تربیت نسل مهدوی» در مدرسه علمیه برگزار شد.

در این جلسه خانم ساقیان از فعالین و پژوهشگران در زمینه مسائل کودکان برای طلاب سخنرانی کرد.

ایشان با پخش قسمتهایی از مستند بحران خاموش کاری از خبرگزاری دانشجو، گفت: در زمینه کودکان با وجود دغدغه های مهم رهبری، کار زیادی نشده، کودکان دارای ضمیری پاک و مستعد هستند و ما باید تربیت دینی را از کودکان شروع کنیم در حالی که مهدهای کودک اوضاع خیلی بدی دارند و نیاز است طلاب وارد این عرصه شوند.

همچنین خانم کافی، مسئول برگزاری این همایش و مدیر طرح تربیت مربی کودک این مدرسه گفت: «ما در نظر داریم با همکاری اساتید حوزه و دانشگاه و با محوریت دین و تربیت نسل مهدوی، اقدام به تشکیل دوره تربیت مربی کنیم. در این دوره در نظر داریم که مربیانی توانا، متعهد و مؤمن علاقه مند به کار کودک تربیت کنیم. یکی از رسالت های تربیت خانواده مهدوی، تربیت نسل مستعد از نظر علمی و عملی برای یاوری امام زمان است که انشاالله با برپایی این دوره مقدمات این هدف محیا شود. هدف این طرح این است که طلاب با گذراندن آموزش های دینی و بومی تربیت کودک، آماده ی آموزش و تربیت کودکان شوند.»

مبلغین و فارغ التحصیلان می توانند جهت ثبت نام در این طرح به خانم کافی روزهای دوشنبه از ساعت 8 الی 12 مراجعه نمایند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد