امروز جمعه, 02 فروردين 1398 - Fri 03 22 2019

منو

افتتاحیه مدرسه علمیه حضرت زینب (س)

  • دسته: مؤسس
  • بازدید: 657

4444444

به گزارش معاونت فرهنگی در روز 25 شهریور 1396 مراسم افتتاحیه مدرسه علمیه حضرت زینب (س) با حضور مدیریت محترم حوزه سرکار خانم دیانتی و معاونت آموزش مرکزحوزه های علمیه خواهران سرکار خانم ازقندی و اساتید وکادر و طلاب برگزار گردید.

درابتدای مراسم بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و قرائت دعای عهد، مدیریت محترم ضمن خوش آمد گویی به طلاب، توصیه هایی را در زمینه تحصیل و جایگاه و آداب طلبگی پرداختند.

ایشان در ادامه به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با طلاب مبنی بر درخواست ایشان به خوب درس خواندن، اشاره کردند که زمانی موفق خواهند بود که در فراگیری علوم دینی کوشا باشند.

مدیریت محترم حوزه در ادامه مقارن شدن با ماه محرم الحرام و هفته دفاع مقدس را با سال تحصیلی جدید بسیار ارزشمند دانستند و فرمودند که انشاءالله با مدد گرفتن از شهدای کربلا و دفاع مقدس بتوانیم در راه تحصیل علم و عمل به آن کوشا باشیم.

خانم دیانتی با اشاره به فقدان استاد بزرگوار سرکار خانم لواسانی رحمت الله  در سال تحصیلی جدید گفت: علیرغم از دست دادن آن استاد ارجمند و عزیز یقین داریم دست یاری و مدد ایشان همچنان همراه همه افراد حوزه می باشد.

در ادامه مراسم معاونت آموزش حوزه های علمیه خواهران تهران، سرکار خانم ازقندی بیانیه ای که ایشان برای مدارس علمیه استان تهران بیان فرموده بودند را قرائت کردند و در آخر، مدیریت محترم ، طلاب را از زیر قرآن عبور دادند تا با استعانت از قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت سلام الله علیها،طلاب، سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد