امروز پنج شنبه, 01 فروردين 1398 - Thu 03 21 2019

منو

پذیرش سال تحصیلی 98-1397 حوزه علمیه خواهران

paziresh 97 98
 

پذیرش مقطع عمومی حوزه های علمیه خواهران سال 98-1397 سوم بهمن ماه سال جاری، هم زمان با سالروز ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم،عالمه غیر معلمه،حضرت زینب کبریسلام الله علیها  خواهد بود و تا 30 بهمن ماه ادامه می‌یابد.

داوطلبان می توانند از سوم بهمن ماه جهت شرکت در دوره‌های مختلف تحصیلی در حوزه‌های علمیه خواهران به پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir و یا مدارس علمیه سراسر کشور مراجعه کرده و تمام مراحل ثبت نام خود را از همان محل انجام دهند.

بر اساس تفاهم نامه‌های منعقد شده مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با جامعه المصطفی العالمیهص از افراد غیر ایرانی نیز در همه مدارس مقطع عمومی  مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در سراسر کشور پذیرش بعمل خواهد آمد.

پذیرش داوطلبان متقاضی ورود به مقطع عمومی(سطح 2) بدون آزمون کتبی و بر اساس شرط معدل و سوابق تحصیلی و همچنین مصاحبه اخلاقی صورت می‌پذیرد. شیوه‌های تحصیل در این سطح به دو صورت حضوری (تمام وقت و پاره وقت) است. در حال حاضر ثبت نام مقطع عمومی سطح دو برای دو گروه دارنده مدرک دیپلم و سیکل یا پایه نهم متوسطه برگزار می‌شود.


برای افراد دارای مدرک دیپلم یک دوره پنج ساله و برای افراد دارای مدک سیکل یا پایه نهم متوسطه یک دوره هفت ساله در نظر گرفته شده است. بیش از 400 مدرسه علمیه در سراسر کشور بجز استان خراسان از خواهران علاقه مند به تحصیلات حوزوی ثبت نام بعمل می آورد.

جهت تحصیل در سطح دو حوزه خواهران داشتن حداکثر 35 سال برای دارندگان دیپلم و حداکثر 18 سال برای مدرک سیکل یکی از شرایط آن است و دارندگان مدارک بالاتر سنوات تحصیلی آنها به 35 سال اضافه می‌شود و در شیوه تحصیلی پاره وقت محدودیت سنی وجود ندارد.

علاقمندان جهت دریافت دفترچه ثبت نام و لیست مدارس یکم بهمن ماه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir مراجعه نمایند

پست الکترونیک به آدرساین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و بخش ارتباط با ما وبگاه اداره کل سنجش و پذیرش به آدرس paziresh.whc.ir از راه های ارتباطی با این اداره کل می باشد

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد