امروز چهارشنبه, 01 بهمن 1399 - Tue 01 19 2021

منو

معرفی دو اثر از نشر هاجر

menha

 معاونت فرهنگی مدرسه ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به اطلاع می رساند:

مرکز نشر هاجر در سال­های اخیر با توسعه فعالیت­ها و همچنین مزیّن کردن مرکز نشر هاجر به عنوان ناشر تخصصی زن و خانواده، اقدام به نشر کتاب می­ نماید.

یکی از محورهای فعالیت این انتشارات، نمایش و ثبت فعالیت­های طلاب و اساتید در عرصه­ های مختلف اجتماعی است. حضور طلاب در سنگر مبارزه با کرونا یکی از این عرصه ها است که از ابتدای شیوع این بیماری، شاهد تلاش های جهادی آنان بودیم.

در همین راستا مرکز نشر هاجر دو اثر جهت ماندگاری فعالیتهای طلاب و اساتید محترم در ایام بیماری کرونا را چاپ رسانده است:

کتاب «بیست منهای یک» : خاطرات نیروهای طلاب جهادی در مبارزه با ویروس کرونا

بخشی از کتاب: در خواب و بیداری نصف شب بودم، پیامکی چرتم را پاره کرد! گوش را باز کردم نوشته بود«فردا می توانید بیایید بهشت؟» نوشتم: ....

کتاب «ویروس تاجدار»: در این اثر، شخصیت جهادی راوی و دوستانشان در مقاطع مختلف، براساس خاطرات واقعی طلاب به تصویر کشیده شده است.

بخشی از کتاب: مهری(راوی داستان) در تصمیم گیری دچار تضادهایی می شود سعی می کند به بهترین شکل از پس آنها برآید، او برای کمک به غسل فوت شدگان کرونایی به همراه همسر و سایر نیروهای جهادی راهی آرامستان می شود و ....

این دو کتاب خواندنی و زیبا که طرح جلد و صفحات ابتدای آنها نیز به پیوست قابل رویت است؛ از تاریخ 9 الی 26 دی  با تخفیف ویژه 50 درصدی از طریق فروشگاه الکترونیک http://hajarpub.ir  و پذیرش سفارش تلفنی(02531015)، به عموم علاقمندان عرضه می­ شود.

برای دریافت متن کتاب ویروس تاجدار              کلیک کنید

برای دریافت متن کتاب بیست منهای یک          کلیک کنید 

taj

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد