امروز جمعه, 24 مرداد 1399 - Fri 08 14 2020

منو

برگزاری بزرگداشت هفته بسیج

  • دسته: بسیج
  • بازدید: 68

bacij98 1

به گزارش فرمانده بسیج مدرسه ، به مناسبت هفته بسیج ویژه برنامه با سخنرانی برادر بسیجی جناب آقای حسین پور مسئول مرکز آموزشی امامت سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ و با حضور مدیریت محترم و اساتید گرانقدر و طلاب عزیزدر روز سه شنبه 5 آذر برگزار شد.

آقای حسین پوربسیج را شجره طیبه نامید و اشاره کرد وگفت: درواقع این لقبی است که ولی فقیه برای بسیج انتخاب کرده است، ولی فقیه ای که مسلط ترین و مشرف ترین و عامل ترین فرد درعصرما به قرآن کریم می باشد.لفظ شجره طیبه هم لفظ کاملا قرآنی است.

بسیج روزی که تاسیس شد حضرت امام خمینی (ره) آن را ارتش 20 میلیونی نامید.

باید بدانیم بسیج یک حقیقت است که به واقعیت تبدیل شده است. امام دستور دادند که همه وارد بسیج بشوند.بسیج یک بخش یا گروه ، یک جریان، و یا یک جناح خاصی نیست بسیج یعنی آحاد ملت. امام خامنه ای (مد ظله العالی)بیان دارند که اگر ما به چنین نقطه ای برسیم یعنی همان اکثریت مردم، کشوری هستیم که این خیرعظیم را داریم و دیگر شکست ناپذیر خواهیم شد.

حضرت امام خمینی (ره) فرمودند : عامل اصلی پیروزی کشورمان مردم هستند و عامل شکست کشور نبودن مردم در صحنه است و بدانید و حواستان باشد زمانی مردم به صحنه می آیند که امید و اطمینان به نظام داشته باشند.در دیدار با طلاب و روحانیون حضرت امام خمینی گفتند شما قشری هستید که با عموم مردم در ارتباط هستید و باید آنها را به صحنه دعوت کنیدوامید،اعتمادی که مردم نسبت به این نظام دارند را روز به روز بیافزایید. دشمنان نیز متوجه این شدند که تا مردم به صحنه هستند همانند جنگ های نظامی هشت سال دفاع مقدس نمی توانند پیروز شوندبنابراین به دنبال دلسرد کردن مردم نسبت به نظام شدند. آنها خواستند از راه فرهنگی به جامعه ضربه بزنند که خوشبختانه نتوانستند، زیرا باورهای مردم نسبت به رهبری و نگاهشان به ایشان صرفا یک نگاه اجتماعی و به عنوان لیدر نیست، بلکه یک نگاه اعتقادی دارند. لذا دشمنان اعتقادات مردم رو مورد حمله قرار دادند که در نهایت باز هم با شکست مواجه شدند و در جنگ اقتصادی هم موفق نخواهند شد ان شاالله.

آقای حسین پور گفت : در واقع دشمن از جنگ های فرهنگی و... هدفش نابودی نظام بوده است به طور مثال اگرمی آید به حجاب حمله می کند هدفش حجاب نیست بلکه او راهی برای از بین بردن نظام است و هنگامی که مردم اعتقادی نداشته باشند نظامی هم نخواهد باقی ماند. قطعا ما در هر زمان فرهنگی.سیاسی و... آسیب هایی دیدیم و اینها طبیعت جنگ است که خسارت هایی را برای ما داشته باشد ولی ما باید تلاش کنیم که آن آسیب ها و ضعف ها وخسارت ها را کنار هم و با یکدیگر برطرف کنیم.

آقای حسین پور در پایان به مساله بنزین اشاره کرد و گفت: امروزه نیز دشمنان به مساله اقتصاد روی آوردند که هدف اصلی آنها بازهم نظام و نابودی انقلاب است و در حال حاضر مساله اقتصادی را بهانه کردند ، ان شاالله این بارهم با عنایت خداوند و حضرت ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف پیروز نخواهند شد.

bacij98 2

bacij98 3

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد