امروز پنج شنبه, 15 خرداد 1399 - Thu 06 04 2020

منو

ارائه تسهیلات قرض الحسنه

khabar

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها ،تفاهم نامه مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با بانک قرض الحسنه مهر ایران مبنی بر ارائه تسهیلات قرض الحسنه ویژه طلاب و مدارس علمیه سراسر کشور امضا گردیده است و گزیده ای از طرح این تفاهم نامه به شرح ذیل است: 

" گزیده ای از طرح های تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران "

1-   طرح اندوخته بانوان مهر ایران:

   در این طرح ، کلیه بانوان محترم می توانند با افتتاح حساب در بانک و پرداخت فقط 4 بار حق عضویت متوالی (هر بار دو میلیون ریال) ، در ماه چهارم، از تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ 30 میلیون ریال ریال با نرخ کارمزد 4% و تعداد اقساط 24 ماهه بهره مند شوند و چنانچه (در صورت تمایل) در کنار پرداخت اقساط خود، ماهانه یک میلیون ریال نیز در بانک پس انداز کرده و این روند را ادامه دهند ، پس از تسویه تسهیلات مرحله اول ، این بار از تسهیلات قرض الحسنه مرحله دوم، به مبلغ 60 میلیون ریال با نرخ کارمزد 4% و تعداد اقساط 24 ماهه برخوردار خواهند گردید.

   لازم به ذکر است که این روند قابل ادامه بوده و بانوان محترم می توانند در کنار پرداخت اقساط خود ، پس انداز ماهانه یک میلیون ریال را همچنان ادامه داده و پس از تسویه تسهیلات قبلی ، این بار از تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ 120 میلیون ریال و اقساط 36 ماهه بهره مند شوند.

   حال در صورت ادامه دادن طرح از سوی بانوان گرامی (پس انداز کردن ماهیانه یک میلیون ریال در بانک در کنار پرداخت اقساط)، به محض تسویه تسهیلات مرحله قبل ، این بار تسهیلات قرض الحسنه جدیدی به مبلغ 200 میلیون ریال با نرخ کارمزد 4% و اقساط 36 ماهه، به ایشان پرداخت خواهد شد.

2-  طرح تودیع وثیقه نقدی:

در این طرح، کلیه افراد می توانند با افتتاح حساب نزد بانک و واریز مبلغی به عنوان وثیقه ، به میزان 2 برابرمبلغ واریزی خود تسهیلات قرض الحسنه به شرح جدول ذیل دریافت نمایند.

مبلغ تسهیلات مدت بازپرداخت تسهیلات مدت انتظار جهت دریافت تسهیلات (از زمان تودیع وثیقه) میانگین نرخ کارمزد
تا 000/000/200 ریال تا 36 ماه 1 ماه 3%
تا 000/000/300 ریال تا 48 ماه 2 ماه

 

3-طرح 2 در یک :

   در این طرح و پس از افتتاح حساب توسط مشتریان ، بانک بلافاصله تا 90% سپرده ایشان را در قالب تسهیلات قرض الحسنه فوری، بدون ضامن و با کارمزد 1 یا 2 درصد ، به آنها پرداخت کرده و در ادامه ، مشتریان با پرداخت اقساط خود ، علاوه بر ایجاد پس انداز در بانک ، جهت دریافت تسهیلات قرض الحسنه مرحله دوم نیز امتیاز کسب می کنند.

 

                             مشخصات وام اول:                                                                مشخصات وام دوم:

  

 زمان پرداخت وام: حداکثر 24 ساعت پس از افتتاح حساب زمان پرداخت وام: حداقل 3 ماه بعد از دریافت وام اول
مبلغ وام: به انتخاب مشتری و حداکثر تا 90% مبلغ سپرده مشتری مبلغ وام: براساس میانگین حاصله از مابه التفاوت سپرده مشتری و وام دریافتی مرحله اول و نیز میانگین حاصله از اقساط پرداختی وام مرحله اول
تعداد اقساط: تا سقف 60 ماه و به انتخاب مشتری تعداد اقساط: تا سقف 60 ماه و به انتخاب مشتری
ضامن: بدون نیاز به ضامن

ضامن: یک یا دو ضامن معتبر

کامزد وام تا 80% سپرده مشتری: 1%

کارمزد وام تا 90% سپرده مشتری 2%

کارمزد: حداکثر 4%

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد