امروز چهارشنبه, 01 خرداد 1398 - Wed 05 22 2019

منو

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس

defa0

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه، برنامه های ذیل در روز یکشنبه 3 مهر به مناسبت دهه دوم محرم الحرام و هفته دفاع مقدس برگزار شد.

٭برگزاری مراسم زیارت عاشورا ، مرثیه سرایی و مدیحه سرایی به وسیله طلاب هر روزاز ساعت 7:20 الی 8 صبح

٭برگزاری نشست به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای عربیان فرمانده سازمان سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ و با حضور فرمانده بسیج طلاب و روحانیون حضرت زینب (س) سرکار خانم مینایی پور و مدیریت محترم حوزه سرکار خانم دیانتی و اساتید گرامی و طلاب عزیز.

آقای عربیان در ابتدا شهادت اباعبدالله حسین علیه السلام و یاران باوفایشان را خدمت حضار تسلیت و تعزیت عرض نمود و گفت هفته دفاع مقدس که یادآور فداکاری، ایثارگری و رشادت اکثریت مردم ایران(برادر و خواهر، زن و مرد و کوچک و بزرگ) که در آن زمان با تبعیت محض ولی فقیه زمان حضرت امام خمینی(ره) با ایستادگی و ایثارگری و فداکاری انجام شد را باید مردم قدر بدانند.

ما اگر یک نگاه اجمالی به حضور روحانیت متعهد و انقلابی در انقلاب داشته باشیم و برگردیم به سال های قبل انقلاب، انقلاب با علمداری روحانیت اصیل انقلابی و به رهبری حضرت امام خمینی (ره)شروع شد ، روحانیتی که بدترین بی احترامی و زندانی و ترورهای شخصیت ها را به جان خریدند و به مناطق محروم تبعید شدند و طلاب باید زندگی نامه روحانیت را مطالعه نمایند.

defa1

٭برپایی ایستگاه صلواتی

defa2

٭پخش ختم قرآن و ادعیه به نیابت از امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب

defa4

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد